Лізоформін 3000, (20 мл)

Лізоформін 3000, (20 мл) від компанії Фармєдіс, ТОВ - фото 1
16 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Чернігів
Безкоштовно
 Укрпошта
25 ₴
 Кур'єр компанії в м. Чернігів
50 ₴, Безкоштовно від 1 000 ₴
 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата кур'єрові по м. Чернігів
 Оплата під час самовивезення по м. Чернігів

Опис

Опис: дезінфікуючий і стерилізуючий засіб з активатором.

Призначення:засіб призначений для використання в лікувально-профілактичних установах:

  • для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, прибирального матеріалу при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної і грибкової (кандидози, дерматофитии) етіології;
  • для боротьби з цвіллю в нежитлових приміщеннях: підвали, склади (крім продуктових)іт.п.;
  • для дезінфекції (в тому числі суміщеної з передстерилізаційним очищенням при додаванні засобу «Бланизол Пур») виробів медичного призначення (включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи, інструменти до них) з різних матеріалів при тих же інфекціях;
  • дезінфекція поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, прибирального матеріалу при особливо небезпечних інфекціях (чума, холера, туляремія, сап, мелиоидоз);
  • дезінфекція виробів медичного призначення при особливо небезпечних інфекціях (чума, холера, туляремія, сап, мелиоидоз, сибірська виразка);
  • для дезінфекції високого рівня (ДВР) ендоскопів;
  • для передстерилізаційного (остаточного) очищення виробів медичного призначення, поєднаної з дезінфекцією, при використанні засобу «Лізоформін 3000» у поєднанні із засобом «Бланизол-Пур»;
  • для стерилізації виробів медичного призначення, в тому числі хірургічних і стоматологічних інструментів, ендоскопів та інструментів до них;
  • для дезінфекції стоматологічних відбитків з альгінату. силікону, поліефірної смоли, зубопротезних заготовок з металів, кераміки. пластмас і інших матеріалів, артикуляторів з коррозионостойких матеріалів активованим 10% розчином засобу;
  • для дезінфекції високого рівня (ДВР) та стерилізації ендоскопів. виробів медичного призначення,в тому числі хірургічних і стоматологічних інструментів,ендоскопів та інструментів до них активованим 10% розчином средства

Склад:входять 9,5% глутарового альдегіду, 7,5% гліоксалю і 9,6% дидецилдиметиламмония хлориду,допоміжні компоненти; рН концентрату 3,7?0,6.

Активатор 10 % розчину «Лізоформін-3000» містить лужні інгредієнти, інертні добавки і дистильовану воду.

Активатор 10 % розчину «Лізоформін-3000» являє собою прозорий розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Норма витрати (для готових розчинів): поверхні в приміщеннях протирають дрантям, змоченою в розчині засобу, з розрахунку 100 мл/м2 оброблюваної поверхні; норма витрати засобу при обробці санітарно-технічного обладнання складає 150 мл/м2 оброблюваної поверхні.

Для боротьби з цвіллю поверхні попередньо очищають I% розчином засобу, потім протирають ганчіркою, змоченою 1% розчином засобу.

Час дезінфекційної витримки становить 120 хв з моменту другої обробки.

Фасовка: Поліетиленові ємності місткістю 1 л.

Активатор розфасований в поліетиленові флакони ємністю 100 мл

Мікробіологія: засіб має віруліцидні, бактерицидні (у тому числі туберкулоцидні і спороцидні) і фунгіцидними властивостями.

Засіб зберігає свої властивості після замерзання і подальшого відтавання.

Засіб володіє фіксуючими властивостями, що вимагає попереднього видалення органічних забруднень з виробів медичного призначення перед проведенням дезінфекції.

Антимікробні властивості кошти зберігаються в присутності засобу «Бланизол-Пур», сполученого з метою надання миючих властивостей.

Антимікробні властивості посилюються у разі застосування активатора

Токсичність: за параметрами гострої токсичності відноситься до 3 класу помірно небезпечних з'єднань за ГОСТ 12.1.007 — 76 при введенні в шлунок, має виражену місцево-подразнюючу дію.

Викликає помірне подразнення шкіри і слизових оболонок у вигляді 8% робочого розчину, що має підвищену температуру 40 - 50С, має сенсибілізуючі властивості.

Активатор за параметрами гострої токсичності з ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок відноситься до 3 класу помірно небезпечних речовин; має слабку місцево-подразнюючу дію на шкіру, не має сенсибілізуючої дії.

Активований (робочий) 10% розчин засобу «Лізоформін-3000» за параметрами гострої токсичності відповідно до ГОСТ 12.1,007-76 при введенні в шлунок відноситься до 3 класу помірно небезпечних речовин, а при нанесенні на шкіру - до 4 класу малонебезпечних речовин; має слабку сенсибілізуючу дію, слабку місцево-подразнюючу дію на шкіру та слизові оболонки очей.

Застосування: дезінфекцію робочими розчинами засоби здійснюють способом занурення (вироби медичного призначення, матеріал для прибирання) і протирання (поверхні в приміщеннях, санітарно-технічне обладнання).

Ендоскопи, що підлягають ДВУ, занурюють в активований 10% розчин, що має температуру не нижче 18° С або занурюють у 8% розчин, що має початкову температуру 50±1°С, відразу ж після приготування при температурі повітря в приміщенні не нижче 20°С . Температура розчину у процесі дезінфекційної витримки не підтримується.

Термін зберігання: концентрат - 2,5 року, робочі розчини - до 14 днів, активатор 3 роки, активованого 10% робочого розчину 18 робочих

Умови зберігання: засіб слід зберігати в нерозкритій упаковці виробника при температурі не нижче мінус 20°С і не вище плюс 30°С та в місці захищеному від прямого потрапляння сонячних променів.

Особливості та примітки: робочі розчини для дезінфекції та передстерилізаційного очищення можна застосовувати багаторазово до зміни зовнішнього вигляду розчину порівняно з початковим.

Для стерилізації виробів медичного призначення розчин застосовують одноразово.

Увага! Не допускається: розподіл активатора на частини з метою приготування активованого розчину менших обсягів; для отримання великих обсягів слід виходити із співвідношення - 1 флакон Активатора (100 мл) на 5 літрів 10% розчину Лізоформін-3000.

Характеристики

Производитель
Lysoform
Дивіться також